Najnowszy

Dofinansowanie - fundusz rozwoju na szkolenia

Wykaz aplikacji, które uzyskają pomoc publiczną w tym kwartale:Wszechstronne unowoczesnienie procesów B2B w zakresie działalności wdrażania i instalowania systemów parkingowych oraz systemów

Czytaj więcej...

Kursy dla maturzystów – wyjazdy do USA

Nasza kadra przygotowuje kursy i certyfikacje wyrównawcze dla maturzystów migrujących do Ameryki lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na płynną aplikacje do docelowej szkoły techniczno-zawodowej. Jak dotychczas organizowaliśmy m.in. tu wymienione warsztaty: 
Opis kursów nr D84/UK:
Usługi restauracyjne, spożywcze i napoje - kompleksowe Szkolenia zapewniają wszystkim zainteresowanym uczestnikom wiedzę i umiejętności związane z komercyjnymi i instytucjonalnymi zakładami gastronomicznymi. Tematy przedmiotów obejmują szeroki zakres tematyczny, ale zazwyczaj obejmują procedury sanitarne i bezpieczeństwa, wytyczne żywieniowe i dietetyczne, przygotowanie żywności (i ilość produkcji żywności) oraz planowanie i prezentację posiłków. Usługi w zakresie restauracji, jedzenia i napojów mogą obejmować zarówno doświadczenie "z domu", jak i "z domu", a zatem mogą obejmować również systemy rezerwacji, obsługę klienta oraz zarządzanie restauracją / biznesem.
Formalna definicja programów nr C76/UK:
Zajęcia z zakresu fizykoterapii skutecznie zapewniają studentom profesjonalnych umiejętności i umiejętności niezbędnych do pracy z pacjentami, którzy potrzebują osiągnąć i utrzymać funkcjonalną rehabilitację oraz aby zapobiec nieprawidłowemu funkcjonowaniu lub deformacji. Tematy obejmują zazwyczaj ćwiczenia i ćwiczenia terapeutyczne (takie jak rozciąganie i wzmacnianie), jak trenować pacjentów, aby wykonywać codzienne czynności, używać specjalnego sprzętu i oceniać postępy pacjenta.
Opis programów nr F21/USA:
Rekreacja, rozrywka i atrakcje-Workplace Experience oferują doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z rekreacją, rozrywką i atrakcjami. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Warsztaty te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.
Formalna definicja programów nr D83/UK:
Alternatywne Kursy energetyczne pomagają mlodszym nastolatkom rozpoznać odnawialne i nieodnawialne źródła energii i zasoby naturalne. Tematy zazwyczaj obejmują alternatywne źródła energii i ich zalety i wady; wpływ konwencjonalnych i alternatywnych źródeł energii na środowisko; efektywność produkcji energii z różnych źródeł; i kariery w dziedzinie energii alternatywnej i zrównoważonego rozwoju.
Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr N48/USA:
Kursy uprawy winorośli przygotowują studentów do dalszych studiów w uprawie winorośli, uprawie winorośli i winiarstwie. Tematy kursów zazwyczaj obejmują zakładanie i zarządzanie winnicami; żniwny; fermentacja i wytwarzanie wina; marketing; i odkrywanie możliwości kariery w branży. Podkreślono zastosowania rolnicze charakterystyczne dla winnic i winnic.
Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr G77/UK:
Programy Health Care Sciences-Aide oferują starszym dzieciom możliwość pomocy instruktorom w przygotowywaniu, organizowaniu lub dostarczaniu programów kursów. Uczniowie mogą zapewnić pomoc szkoleniową lub instruktażową innym mlodszym nastolatkom.

Tagi:
Najnowszy

Dofinansowanie - fundusz rozwoju na szkolenia

Wykaz aplikacji, które uzyskają pomoc publiczną w tym kwartale:Wszechstronne unowoczesnienie procesów B2B w zakresie działalności wdrażania i instalowania systemów parkingowych oraz systemów

Czytaj więcej...