Najnowszy

Dofinansowanie - fundusz rozwoju na szkolenia

Wykaz aplikacji, które uzyskają pomoc publiczną w tym kwartale:Wszechstronne unowoczesnienie procesów B2B w zakresie działalności wdrażania i instalowania systemów parkingowych oraz systemów

Czytaj więcej...

Certyfikowane szkolenia biznesowe

Nazywam się Teresa Górnikiewicz. Razem z grupą konsultantów organizujemy szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia zawodowe , handlowe dla pracowników, a także kursy weekendowe dla studentów . Nasze międzynarodowe warsztaty przygotują Państwa pracowników, oraz rodzinę na wyjazdy i przeprowadzkę w krajach Unii Europejskiej i USA.

Już w czasie nauki na studiach zainteresowałam się dość mocno wszystkim, co było związane z HR, co umożliwiło mi znaleźć ciekawą posadę w jednej z agencji doradztwa personalnego. Dalsze miejsca pracy to nowe doświadczenia, oraz kolejne etapy zawodowej kariery. W pracy, którą wykonywałam między innymi się zajmowałam szukaniem pracowników na wiele stanowisk, a oprócz tego programami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Na dzień dzisiejszy nawiązałam współpracę z paroma szkołami w charakterze eksperta HR.

Zwiększając od jakiegoś czasu zawodowe kompetencje podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki temu wszystkiemu mogę wreszcie samodzielnie przekazywać innym swoją wiedzę z zagadnień związanych z rekrutacją, które również obejmują prawne aspekty tego obszaru. Jednym z bardziej interesujących momentów w mojej karierze były zajęcia z obszaru employer brandingu, które prowadziłam przez cztery semestry dla studentów Politechniki Krakowskiej. Obecnie jestem cenionym wykładowcą na kilku wyższych uczelniach.

W wykonywaniu obowiązków zawodowych pomaga mi w dużym stopniu wykształcenie, które posiadam, skończyłam z wyróżnieniem Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat nie bardzo wiedziałam, czy ukończone prawo pracy będzie w jakiś sposób przydatne podczas pracy zawodowej. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że wiedza, którą z takim trudem zdobyłam jest niezwykle przydatna, mam także zamiar poświęcać sporo czasu na jej ciągłe poszerzanie.

To przyczyniło się też do tego, że postanowiłam podjąć doktoranckie studia w Szkole Głównej Handlowej. Aktualnie zaczęłam trzeci rok, i rozważam obronę przewodu doktorskiego. Jestem pewna, że zakończenie tych wymagających studiów dostarczy mi naprawdę dużo możliwości zawodowych.

Wiedzą, którą udało mi się zdobyć dzielę się bardzo chętnie, aktywnie udzielając prelekcji w sympozjach i konferencjach. Współpracuję również z dużą ilością mediów, w których wypowiadam się na tematy wiążące się z branżą HR.

Jeszcze jedna sprawa, a mianowicie to, że jestem spełnioną i szczęśliwą mamą. Dwaj moi chłopcy niejednokrotnie są naprawdę męczący, jednak przyglądanie się w jakim tempie dorastają, jak bez przerwy chcą się uczyć nowych rzeczy i zapoznają się ze światem jest czymś niezwykłym. Szczęśliwie dałam radę pogodzić zajmowanie się rodziną z karierą zawodową, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa.

Tagi:
Najnowszy

Dofinansowanie - fundusz rozwoju na szkolenia

Wykaz aplikacji, które uzyskają pomoc publiczną w tym kwartale:Wszechstronne unowoczesnienie procesów B2B w zakresie działalności wdrażania i instalowania systemów parkingowych oraz systemów

Czytaj więcej...